Asansör Modernizasyonu ve Revizyonu

Zaman değiştikçe yaşam tarzları da değişiyor. Eski tip evlerin yerini en az 3 kattan oluşan yüksek binalar aldı. Hemen hemen her yeni inşa edilen binada merdivenler asansörlerle tamamlanmaktadır. Modernleşmenin bu işaretleri göz ardı edilemez. Yeni teknoloji ve gelişmelerle birlikte, mevcut sistemleri değiştirme ve düzenleme konusunda sürekli bir istek vardır ve asansörler de istisna değildir. Teknoloji her zaman ek konfor, rahatlık veya stil sunar. 
Yolcu asansörleriniz veya ticari ortamlarda çalışan asansörleriniz eski ve yıpranmış görünüyorsa, çok fazla güç tüketiyorsa, arıza sıklığı arttıysa veya normalden daha yavaş hareket ediyorsa, asansör modernizasyonunu düşünmenin zamanı gelmiş olabilir. Asansör modernizasyonu veya revizyonu zamanında uygulanmadığı taktirde diğer asansör bileşenleri bir süre sonra sonunda kullanılamaz hale gelir ve her seferinde bunları onarmak genellikle sık ve pahalı hale gelir.
Mevcut asansörünüzün tamamının değiştirilmesi gerekmez ve aslında mevcut asansörün tasarımına ve düzenine bağlı olarak bunu başarmak bazen zor olabilir. Tüm varyasyonlarda asansör modernizasyonu sunuyoruz; ister temel bir asansör kontrolünü gerçekleştiren kumanda paneli değişikliği olsun, ister çoklu asansör kabinlerinin ve diğer bileşenlerinin komple yenilenmesi olsun, işi zamanında ve son derece yüksek bir standartta tamamlayabiliyoruz.

  • Seyahat konforunu artırmak ve enerji maliyetini azaltmak için yüksek kaliteli seri ve paralel sistemler kuruyoruz.

  • Eski elektronik kontrol sisteminin son teknoloji ürünleri ile değiştirilmesi büyük ölçüde var olan arızaları azaltır.

  • Asansör kapılarının veya kilit mekanizmasının değiştirilmesi, güvenliği sağlamak ve daha iyi bir genel görünüm eklemek için fayda sağlamaktadır.

  • Yıpranmış ve uygun olmayan malzemeden yapılmış asansör kabinlerinin değiştirilmesi, asansörün görünümünü iyileştirir ve yeni görünüm asansörün bulunduğu yapıya modern bir görünüm kazandırır.

  • Ülkemizde uygulanan asansör denetimleri sonucu çıkan uygunsuzluklar giderilerek, asansörlere standartlara uygunluk ve güvenli bir sürüş kazandırılır.