pexels-rodnae-productions-6519843.jpg

Sedye Asansörleri

Hastane asansörleri, tekerlekli sandalyedeki bir hastanın basit bir şekilde taşınması ve kritik bir hastayı sedye üzerinde tekerlekli sandalye ile taşıması için kullanılır. Hastaların rahat ve güvenli bir şekilde hareket etmelerini sağlayan hastane asansörlerinin kurulumunu sağlamaktayız. Hastane ve Medikal Hizmet Sektörü, hastaların çeşitli nedenlerle farklı katlara taşınmasını içeren kritik hayat kurtarıcı faaliyetleri içermektedir. Hız ve konfor için yüksek hızlı asansörleri yukarı kaldırmak için kullanılan büyük kapasiteli motorlara ihtiyaç duyar. Bu yüksek verimli motorlar, çok düşük seviyede hareket gürültüsü yayar ve son derece sessizdir. Hem gürültüyü hem de titreşimi bastırarak çok daha yüksek bir yolcu konforu seviyesine ulaştırmaktayız.

Hastane Yataklı Asansörler, yolcuların güvenliği ve rahatlığı ön planda tutularak planlanır, tasarlanır ve üretilir. Bu asansörlerin sergilediği zarif tasarımlar ve çeşitli özellikler, hastanenin sağladığı kolaylıkları sağlamanın ve sarsılma ve titreme olmadan sorunsuz hareket etmesini sağlamanın yanı sıra hastane tesislerinin saygınlığını artırmanın anahtarıdır.

Özellikler

Güvenli

Fortis Asansör, Avrupa'nın en katı güvenlik gereksinimlerine uygundur. Avrupa asansör standardı EN81 ile uyumludur.

Beni Kurtar

Otomatik Kurtarma Cihazı, elektrik kesintisi durumunda yolcuları en yakın duraklara getirir, bu sayede elektrik kesintisi durumunda asansörde yolcu sıkışmasını önler. UPS, bu Asansör serisinde standart bir özelliktir.

Hızlı

Yolcuların asansöre bindiğinde neden olan halat gerilmesini azaltmaya yardımcı olan, geleneksel halattan daha yüksek bir yoğunluğa ve daha geniş bir kesit alanına sahip halatlarla daha verimli ve hızlı çalışır.

Hassas

Kontrollü bir elektromanyetik kuvvet aracılığıyla titreşimi iptal eden makina-motor grubu ile birlikte, çalışma sırasında kabinin titreşimini algılayan bir ivmeölçer aracılığıyla çalışır.

Sessiz

Asansörler gürültüsüz bir şekilde sorunsuz çalışır ve düzenli bakım için minimum ihtiyaçlara sahiptir.

Dayanıklı

Fortis Asansör'ün malzeme kalitesi sağlam ve dayanıklıdır, iç ve dış korozyona uzun süre dayanabilir.